Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Трансивер оптичний 155Mbit SFP MM 2 км. під обладнання Cisco

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
Трансивер оптичний 155Mbit SFP MM 2 км. під обладнання Cisco
Трансивер оптичний 155Mbit SFP MM 2 км. під обладнання Cisco

Модули SFP 100Mbit Ethernet/155Mbit STM-1 SDH виробництва Optokon – це високоякісне обладнання Європейського виробництва. Ці модулі дворежимні і можуть працювати у двох стандартах передачі: Ethernet та мережах SDH. Усі модулі оснащені функціоналом digital diagnostic та підтримують гарячу заміну.

Артикул Швидкість (Мбіт/с) Робоча відстань (км) Довжина хвилі (нм) Тип волокна Температурний режим Конектор Сумісність
M155-F31-LP-SX-D-CI 155 2 1310 MMF D LC Cisco

* D - Комерційний (0°C до +70°C)

  E - Розширений (-10°C до +80°C)

  I - Індустріальний (-40°C до +85°C)

Безпека та відповідність стандартам

Електростатичний розряд
Electrostatic discharge (ESD)
IEC/EN 61000-4-2
Електромагнітна інтерференція
Electromagnetic Interference (EMI)
FCC Частина 15 Клас B EN 55022
Клас B (CISPR 22A)
Клас лазерної безпеки
Laser Eye Safety
Лазерний виріб класу 1
Ідентифікація компонентів
Component Recognition
IEC/EN 60950, UL
ROHS 2002/95/EC
EMC EN61000-3

Схожі товари

Акція
SFP модуль с разъемом RJ-45, 1Гбит
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

SFP модуль із роз'ємом RJ-45 зі швидкістю 10/100/1000 (Мбіт/с) на відстань 100метрів

Акція
SFP модули RJ-45 Finisar
SFP модули RJ-45 Finisar
Finisar від 2501 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
10GBASE-ER 40 км SFP+
10GBASE-ER 40 км SFP+
Finisar від 0 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
40GE  240 м  SWDM4 QSFP+ Finisar
40GE 240 м SWDM4 QSFP+ Finisar
Finisar від 0 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію