Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Промисловий керований EN50155 Ethernet комутатор 8x GbE M12 з PoE 180W + 2x 100/1000Base SFP (ITP-G802SM-8PHE24)

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
Промисловий керований EN50155 Ethernet комутатор 8x GbE M12 з PoE 180W + 2x 100/1000Base SFP (ITP-G802SM-8PHE24)
Промисловий керований EN50155 Ethernet комутатор 8x GbE M12 з PoE 180W + 2x 100/1000Base SFP (ITP-G802SM-8PHE24)
Промисловий керований EN50155 Ethernet комутатор 8x GbE M12 з PoE 180W + 2x 100/1000Base SFP (ITP-G802SM-8PHE24)
Промисловий керований EN50155 Ethernet комутатор 8x GbE M12 з PoE 180W + 2x 100/1000Base SFP (ITP-G802SM-8PHE24)

 ITP-G802SM-8PHE24 - це керований комутатор промислового типу L2 GbE PoE (Power over Ethernet), який забезпечує 8 портів GbE UTP і 2 порти GbE SFP. Функція PoE дозволяє передавати живлення та дані по одному кабелю, що значно скорочує витрати на прокладання кабелів та електропроводку. Цей комутатор також надає безліч функцій для керування роботою PoE, включаючи автоматичну перевірку PoE-пристроїв, автоматичне скидання та щотижневе планування живлення PoE. Розміщений в міцному корпусі для настінного монтажу, цей комутатор призначений для роботи в найсуворіших промислових умовах. У всіх комутаторах серії ITP використовуються роз'єми M12, що забезпечують водонепроникність, міцність і надійність з'єднань при вібрації та ударах. ITP-G802SM-8PHE24 також відповідає стандарту EN50155, що охоплює вхідну напругу живлення, перенапругу, EFT, ESD, вібрацію та удари, що робить ці комутатори придатними для промислового застосування, наприклад, у автомобілях, рухомому складі або суднах. Комутатор відповідає класу захисту IP67, що забезпечує захист від пилу, занурення у воду і екстремальних температур.

Переваги:

  • Роз'єм M12 захищений від вібрації та ударів, X-код або A-код M12 для гігабітного порту на вибір
  • Основний та резервний вхід для живлення 24/48VDC та вбудований підсилювач потужності до 50VDC для виходу PoE
  • Регульована вихідна напруга PoE (50VDC) для стабілізації PoE пристрою та гарантія доставки PoE живлення на відстань до 100 метрів
  • Діагностика кабелю, визначення відстань до обриву/короткого замикання
  • Підтримує до 5 пристроїв, кожен із яких підтримує μ-кільце, μ-ланцюг або тип Sub-Ring для гнучкого використання.
  • Підтримує TTDP для залізничних програм
  • Підтримує IEEE 1588 PTP V2 для точної синхронізації часу для роботи в режимах Ordinary-Boundary, Peer to Peer Transparent Clock, End to End Transparent Clock, Master, Slave на кожному порту.
  • Підтримує SmartConfig для швидкого та простого масового налаштування
  • Підтримує SmartView для централізованого управління

Схожі товари

Акція
IGS-500 Неуправляемый коммутатор Gigabit Ethernet (5x 10/100/1000Base–T)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний керований комутатор

Акція
IFS-500C Компактный неуправляемый коммутатор серии (5x 10/100Base-TX)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Компактний Fast Ethernet комутатор (5x 10/100Base RJ45)

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор