Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Некерований Ethernet комутатор IFS-802GS-8PH на 10 портів, 8x10/100BaseRJ45 + 2x1000Base-XSFP (240W, 48VDC)

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
Некерований Ethernet комутатор IFS-802GS-8PH на 10 портів, 8x10/100BaseRJ45 + 2x1000Base-XSFP (240W, 48VDC)
Некерований Ethernet комутатор IFS-802GS-8PH на 10 портів, 8x10/100BaseRJ45 + 2x1000Base-XSFP (240W, 48VDC)

IFS-802GS-8PH - це 10-портовий некерований Ethernet комутатор з PoE+/PoE промислового класу з 8 портами 10/100Base-TX та 2 оптичними портами 1000Base-X SFP. IFS-802GS-8PH забезпечує стабільну та надійну передачу по Ethernet мережі. Виконані в міцних корпусах, комутатори можуть закріплюватися на DIN-рейці або монтувати стіну або шафу IP-30. Промислові комутатори серії IFS призначені для роботи в складних умовах і великих навантаженнях, наприклад, різні промислові мережі, програми автоматизації, IP-відеоспостереження, інтелектуальні транспортні системи (ITS), також вони підходять для багатьох військових та комунальних додатків, де умови довкілля перевищують технічні Показники стандартного комерційного устаткування.В наявності стандартні моделі з діапазоном робочих температур (від -10 до 60 ° C) і моделі з широким діапазоном робочих температур (від -40 до 70 ° C) задовольнять особливі специфічні потреби додатків промислової автоматизації.

Особливості:

  • Забезпечує 8-портовий вихід IEEE 802.3at/с PoE (30 Вт/на порт);
  • Максимальний баланс вихідної потужності для PoE 240 Вт;
  • 48 V постійного струму (44 ~ 57 V постійного струму), подвійне резервування вхідної потужності;
  • Підтримує повідомлення про збій реле живлення;
  • Підтримує керування потоком;
  • Монтаж на DIN-рейку або стіну.

Схожі товари

Акція
IGS-500 Неуправляемый коммутатор Gigabit Ethernet (5x 10/100/1000Base–T)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний керований комутатор

Акція
IFS-500C Компактный неуправляемый коммутатор серии (5x 10/100Base-TX)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Компактний Fast Ethernet комутатор (5x 10/100Base RJ45)

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор