Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Інструменти для мережевих робіт

Акція
Безворсовые салфетки KimWipes (для очистки оптоволокна)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Безворсовые салфетки KimWipes (для очистки оптоволокна)
Kimberly-Clark Corporation від 198,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
Кассета для очистки коннекторов MPO-MTP
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Кассета для очистки коннекторов MPO-MTP
NTT-AT від 7 199,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Популярні товари

Акція
POE-162S - IEEE 802.3at Gigabit Power over Ethernet Plus Splitter
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

IEEE802.3at High Power PoE Splitter - 12V/24V

Акція
SFP модуль, CWDM, 160км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 160км

Акція
SFP модуль, CWDM, 120км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 120км

Акція
SFP модуль, DWDM, 80км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP модуль, CWDM, 40км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 40км

Акція
ISW-500T - Industrial 5-Port 10/100TX
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

IP30 Compact size 5-Port 10/100TX Fast Ethernet Switch (-40~75 degrees C),UL certified

Акція
SFP модуль, CWDM, 20км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 20км