Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Патчкорд дуплекс SC многомод ОМ1 62,5/125 мкм, чёрного цвета (Комплектующие из Чехии)

Часто, оптичні патчкорди купуються в останню чергу, сумнівної якості та за найнижчою ціною. Але важливо розуміти, що правильний тип оптичного патч корду покращить продуктивність вашої мережі. Дешевий та неякісний оптоволоконний патч-корд може порушити роботу Ваших мережевих систем та завдати значних збитків. Компанія DTC group пропонує лише якісні оптичні патчкорди європейського виробництва, вони виробляються з дотриманням вимог та стандартів IEC та TELCORDIA. Мають гарантію, зокрема й розширену (до 3-х років). Виготовляються оптоволоконні патчкорди лише з матеріалів, які не впливають на зовнішнє середовище. Всі виготовлені оптичні патч корди проходять тестування за різними параметрами, у тому числі тестується радіус кривизни, положення торця волокна в наконечнику, прямі та зворотні втрати, зміщення вершини наконечника, стійкість до механічних та кліматичних впливів. Можна замовити чорний колір кабелю.

Детально про багатомодові патч корди SC

ST конектор використовується для виробництва волоконно-оптичних сполучних шнурів. Поворотний механізм замку забезпечує просте з'єднання з мережевим обладнанням чи розподільчою панеллю. Феруль виготовляється із високоякісної кераміки. Оптичні конектори доступні з поліруванням PC (багатомод) та UPC (одномод) під кабель 3,0 мм або волокно 900 мкм.

особливості:

  • виробляються відповідно до стандартів IEC та TELCORDIA;
  • довжина патч корду може становити від 0,5 до 100 метрів (під замовлення робимо будь-яку довжину);
  • одномодовий або багатомодовий кабель на вибір, на ваше замовлення;
  • висока якість та надійність (розширена гарантія, сертифікована продукція).

Сфери використання

  • Телекомунікаційна інфраструктура;
  • LAN, WAN;
  • Кабельне телебачення;
  • Сенсорні системи;
  • Вимірювальна техніка;
  • Комунальні послуги;
  • Залізниці.

Схожі товари

Акція
Патчкорд одномод симплекс LC-LC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод дуплекс LC-LC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод симплекс LC-SC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод дуплекс LC-SC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод симплекс SC-SC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод дуплекс SC-SC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод симплекс FC-LC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод симплекс FC-SC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод дуплекс FC-SC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію