Телекоммуникационное оборудование 
и волоконно-оптические технологии. Магазин  компании DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Напрями

Кабельна інфраструктура в датацентрах та підключення виносних пристроїв

Кабельна інфраструктура в датацентрах та підключення виносних пристроїв

Центри обробки даних (ЦОД) або Дата-центри (від англ. data center) – це складна структура взаємодії систем серверного, мережевого обладнання з системами життєзабезпечення та безпеки дата-центру.
Дата-центри та хмарні сервіси в Україні давно стали реальністю. Багато клієнтів користуються різними послугами Дата-центрів, у тому числі розміщенням свого обладнання на майданчиках Дата-центрів.
Фізично найважливішими частинами інфраструктури Дата-центів є інженерна інфраструктура ЦОД, яка передбачає такі складові як СКС, системи відео-контролю та контролю доступу і мережева інфраструктура ЦОД, що включає локальні лінії, системи передачі даних і бездротові мережі.
Компанія ДТЦ пропонує рішення щодо побудови інженерної та мережевої інфраструктури Дата-центрів.

Рішення для Дата-центрів

Крім того, приблизно в 25% випадків причиною незапланованих зупинок роботи Дата-центрів ставали несправності в джерелах безперебійного живлення
.
Тому компанія ДТЦ надає рішення щодо надійного та стабільного живлення для ваших комутаторів або перетворювачів промислового класу – адже це найкращий спосіб підвищити надійність і звести до мінімуму час простою вашого обладнання. Сертифіковані джерела живлення та перетворювачі змінного струму в постійний струм, які ми використовуємо у своїх рішеннях, на 100% сумісні з усіма нашими промисловими комутаторами та перетворювачами.

Фільтри

Не знайдено товарів за вашим запитом.