Телекоммуникационное оборудование 
и волоконно-оптические технологии. Магазин  компании DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Напрями

Технічне обслуговування мережі

Технічне обслуговування являє собою комплекс робіт, спрямованих на підтримку працездатності лінійно-кабельних споруд та на своєчасне попередження появи несправностей, виявлення та усунення аварійних ситуацій, що виникають, або загроз аварії.
Правильна організація технічного обслуговування суттєво подовжує термін служби лінійних споруд, зберігає їх високу якість і надійність роботи, сприяє зниженню вартості та часу проведення ремонтних робіт.
Часто оператор зв'язку має у своєму складі мережі, побудовані за різними технологіями, з використанням різних архітектур та концепцій.

Вимірювання на мережі.Вимір PON

І схожість, що часто здається, наприклад – оптична мережа, може мати абсолютно різні вимоги до обладнання для організації технічного обслуговування та проведення вимірювань на мережі. Наприклад, FTTH Ethernet і FTTH GPON, гібридна оптико-коаксіальна мережа (HFC) або мережі СКС, відрізняються навіть підходами при побудові оптичної ділянки мережі, не кажучи вже про наявність різноманітних нюансів, пов'язаних з наявністю кабелів з мідними провідниками.
Тому правильний підбір обладнання для проведення технічного обслуговування мережі та підбір інструментів для монтажу та контрольних вимірювань на мережі дозволить не лише отримати якісну мережу, а й ефективно відстежувати її стан та проводити профілактику її роботи. Що, у свою чергу, призведе до значної економії коштів, що вкладаються в побудову телекомунікаційної мережі.

Компанія ДТЦ допоможе вам підібрати правильний інструмент для монтажу та технічного обслуговування.
Рішення, запропоновані нашою компанією, допоможуть Вам врахувати всі нюанси Вашої мережі при організації технічного обслуговування та проведення вимірювань на мережі.
Не варто затягувати з підбором обладнання для монтажу та вимірювань, адже результати вимірювань оптичних та електричних характеристик ліній є вихідними даними при визначенні стану лінійно-кабельних споруд та основою при розробці планів поточного та капітального ремонту та проектів реконструкції споруд.
Тому найкращий варіант для початку організації технічного обслуговування мережі це звернення до компанії ДТЦ, де Вам допоможуть у підборі правильного інструментарію та проконсультують щодо його використання на Вашій мережі.

Фільтри

Не знайдено товарів за вашим запитом.