Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Провідні напрямки

Оператори зв’язку та інтернет провайдери
Промислові підприємства та відомства
Корпоративні та домашні мережі
Військово-промисловий комплекс
Рішення
Транспортна інфраструктура та магістральні мережі 40G / 100 / 400G
Кабельна інфраструктура в датацентрах та підключення виносних пристроїв
Системи спектрального ущільнення та резервування волокна
Широкополосний абонентський доступ (FTTx, xPON, Ethernet)
Обладнання 4G LTE та SyncE
Технічне обслуговування мережі

Транспортна інфраструктура та магістральні мережі 40G/100/400G

Зі зростанням обсягів інформації, що передається по телекомунікаційним каналам, розширенням реалізацій Ethernet на основі FTTB/FTTH, збільшенням частки GPON/EPON на мережах доступу, а також розвиток мобільного зв'язку 3G/4G/5G, зростає потреба у збільшенні пропускної спроможності мереж зв'язку.

Тому впровадження рішень, що забезпечують роботу мережі на швидкостях 40/100/400G, стало нагальною потребою для операторів і провайдерів телекомунікацій. При цьому при переході з 10G на 40/100/400G важливо використовувати існуючу інфраструктуру, яка використовує швидкість 10 Гбіт/с і забезпечити взаємодію між системами різних виробників.

У рішеннях від компанії ДТЦ запропоновано обладнання різних вендорів, що дозволяє ефективно вирішувати ці завдання.

 

Перейти до вибору обладнання

Кабельна інфраструктура в датацентрах та підключення виносних пристроїв

Центри обробки даних (ЦОД) або Дата-центри (від англ. data center) – це складна структура взаємодії систем серверного, мережевого обладнання з системами життєзабезпечення та безпеки дата-центру.
Дата-центри та хмарні сервіси в Україні давно стали реальністю. Багато клієнтів користуються різними послугами Дата-центрів, у тому числі розміщенням свого обладнання на майданчиках Дата-центрів.
Фізично найважливішими частинами інфраструктури Дата-центів є інженерна інфраструктура ЦОД, яка передбачає такі складові як СКС, системи відео-контролю та контролю доступу і мережева інфраструктура ЦОД, що включає локальні лінії, системи передачі даних і бездротові мережі.
Компанія ДТЦ пропонує рішення щодо побудови інженерної та мережевої інфраструктури Дата-центрів.

Рішення для Дата-центрів

Крім того, приблизно в 25% випадків причиною незапланованих зупинок роботи Дата-центрів ставали несправності в джерелах безперебійного живлення
.
Тому компанія ДТЦ надає рішення щодо надійного та стабільного живлення для ваших комутаторів або перетворювачів промислового класу – адже це найкращий спосіб підвищити надійність і звести до мінімуму час простою вашого обладнання. Сертифіковані джерела живлення та перетворювачі змінного струму в постійний струм, які ми використовуємо у своїх рішеннях, на 100% сумісні з усіма нашими промисловими комутаторами та перетворювачами.

Перейти до вибору обладнання

Системи спектрального ущільнення та резервування волокна

Технологія xWDM дозволяє, ефективно використовуючи наявну інфраструктуру підвищити пропускну спроможність мережі та найбільш повно розкрити можливості та особливості застосування одномодового та багато модового оптичного волокна на мережі.
Рішення від компанії ДТЦ для технології xWDM допоможуть реалізувати:
- Спільне використання CWDM/DWDM систем;
- Побудова магістральних мереж 100/400G;
- побудувати потужну мережу доступу;
- організувати високошвидкісне підключення до дата-центру;
- звільнити задіяні волокна для нових програм;
- ефективно впровадити застосування нових типів багатомодових волокон та забезпечити оптимальну підтримку нових Shortwave Wavelength Division Multiplexing (SDWM) додатків та відкрити можливість реалізації каналів 200G, 400G та 800G Ethernet на базі багатомодового волокна;
- Розширити можливості одномодових волокон;
- і багато іншого.

WDM

Крім вибору рішення для побудови мережі xWDM, наша компанія запропонує адекватне рішення для проведення вимірювань та техобслуговування таких мереж.

Перейти до вибору обладнання

Широкополосний абонентський доступ

Реалізація впровадження концепцій побудови мереж доступу – FTTx може мати різний ступінь наближення оптоволокна до абонента, може бути заснована на будь-якій технології AON або PON, а також мати різну топологію (дерево, кільце, та ін) або архітектуру (PmP, P2P).
Вибір рішення для реалізації конкретної концепції FTTx, технології мережі, топології та архітектури впливатиме на здатність мережі до модернізації, масштабування та подальшого технічного обслуговування, а також впровадження нових технологій у бідному.
Узагальнена схема мережі доступу з реалізацією різних сценаріїв концепції FTTx дозволяє зрозуміти особливості конкретного сегменту мережі, а також спрогнозувати потреби в перспективі.

Варіанти концепцій FTTx.

Різниця між цими наведеними на схемі варіантами FTTx полягає головним чином у підтримуваних послугах та розташування блоків оптичної мережі, наприклад, сценарії FTTВ для багатоквартирних будинків і для підприємств і змішаних середовищ мають відмінності за категоріями послуг. Наприклад, для багатоквартирних будинків характерні асиметричні широкосмугові послуги (наприклад, IPTV, послуги цифрового мовлення, відео на вимогу (VoD), завантаження файлів тощо), а для бізнес-користувачів симетричні широкосмугові послуги (наприклад, групове програмне забезпечення, широкомовна передача контенту, електронна пошта, обмін файлами тощо).

Наша компанія допоможе зробити відповідальний вибір рішення для побудови мереж FTTx з будь-якими вашими потребами та технологіями.

Перейти до вибору обладнання

Використання технології 4G-LTE дозволяє підвищувати мобільність управління елементами мережі та підвищити надійність мережі загалом. Мережа, побудована за допомогою рішень, з використанням високоефективного 4G-LTE обладнання дозволяє, зберігши всі переваги високошвидкісної мережі передачі даних, підвищити її масштабованість, модернізацію та мобільність для врахування потреб клієнтів, що змінюються.

Рішення на базі 4G LTE

Рішення на базі 4G-LTE є незамінними для автоматизації бізнесу, впровадження систем управління життєзабезпечення міських служб, взаємодії та управління інженерною інфраструктурою. 4G-LTE дозволяє дотягнутися туди, де складно чи недоцільно організовувати подачу кабельної інфраструктури, організувати виносні інтелектуальні рішення для віддалених об'єктів.

Перейти до вибору обладнання

Технічне обслуговування являє собою комплекс робіт, спрямованих на підтримку працездатності лінійно-кабельних споруд та на своєчасне попередження появи несправностей, виявлення та усунення аварійних ситуацій, що виникають, або загроз аварії.
Правильна організація технічного обслуговування суттєво подовжує термін служби лінійних споруд, зберігає їх високу якість і надійність роботи, сприяє зниженню вартості та часу проведення ремонтних робіт.
Часто оператор зв'язку має у своєму складі мережі, побудовані за різними технологіями, з використанням різних архітектур та концепцій.

Вимірювання на мережі.Вимір PON

І схожість, що часто здається, наприклад – оптична мережа, може мати абсолютно різні вимоги до обладнання для організації технічного обслуговування та проведення вимірювань на мережі. Наприклад, FTTH Ethernet і FTTH GPON, гібридна оптико-коаксіальна мережа (HFC) або мережі СКС, відрізняються навіть підходами при побудові оптичної ділянки мережі, не кажучи вже про наявність різноманітних нюансів, пов'язаних з наявністю кабелів з мідними провідниками.
Тому правильний підбір обладнання для проведення технічного обслуговування мережі та підбір інструментів для монтажу та контрольних вимірювань на мережі дозволить не лише отримати якісну мережу, а й ефективно відстежувати її стан та проводити профілактику її роботи. Що, у свою чергу, призведе до значної економії коштів, що вкладаються в побудову телекомунікаційної мережі.

Компанія ДТЦ допоможе вам підібрати правильний інструмент для монтажу та технічного обслуговування.
Рішення, запропоновані нашою компанією, допоможуть Вам врахувати всі нюанси Вашої мережі при організації технічного обслуговування та проведення вимірювань на мережі.
Не варто затягувати з підбором обладнання для монтажу та вимірювань, адже результати вимірювань оптичних та електричних характеристик ліній є вихідними даними при визначенні стану лінійно-кабельних споруд та основою при розробці планів поточного та капітального ремонту та проектів реконструкції споруд.
Тому найкращий варіант для початку організації технічного обслуговування мережі це звернення до компанії ДТЦ, де Вам допоможуть у підборі правильного інструментарію та проконсультують щодо його використання на Вашій мережі.

Перейти до вибору обладнання
Рішення
Автоматизація виробництва та спеціальні рішення для підприємств
Організація віддаленого живлення за технологією PoE
Устаткування для транспорту
Рішення для енергетиків для енергопідстанцій
Розширення відстані мідної мережі та широкосмуговий доступ

Автоматизація виробництва та спеціальні рішення для підприємств

Промислові підприємства та інфраструктура індустріальних об'єктів накладає низку специфічних вимог до телекомунікаційних рішень для них:

- стійкість до роботи у складних кліматичних умовах (часто із значним перепадом температур на невеликих відстанях);
- стійкість при контакті з агресивними середовищами (кислоти, бензин, машинні олії, луги та ін.);
- Значна довжина об'єктів інфраструктури;
- Виконання широкого спектра завдань (охорона периметра, відеоспостереження, широкосмуговий доступ, телефонія та ін);
- гнучкість при побудові мережі, при додаванні та видаленні нових елементів, зміні локацій сегментів мережі. Впровадження нових функцій та технологій.

Промислові об'єкти.

Компанія ДТЦ має цілий спектр рішень для промислової інфраструктури та індустріальних об'єктів від автоматизації на об'єктах транспорту до вирішення специфічних завдань щодо охорони периметра підприємств та моніторингу об'єктів інженерної інфраструктури.

Охорона периметру.
І, звичайно ж, компанія ДТЦ має масу пропозицій щодо організації надання телекомунікаційних послуг для промислових об'єктів.

Моніторинг об'єктів.

Перейти до вибору обладнання

Організація віддаленого живлення за технологією PoE

Функція PoE (Power over Ethernet), що відповідає стандарту IEEE802.3at/af, є незамінною при побудові автоматизованих систем у містах чи організації телекомунікаційних послуг на віддалені об'єкти.

Рішення від компанії ДТЦ з організацією PoE дозволяє кабелям Ethernet подавати живлення на віддалені пристрої і в той же час передавати дані в звичайному режимі.

PoE особливо корисний у місцях, де джерело живлення не є доступним. Завдяки можливості PoE, PSE (power sourcing equipment - обладнання джерела живлення) може безпосередньо підключати та подавати живлення на віддалені пристрої, які потребують електроживлення, такі як IP-телефони, IP-камери спостереження, точки бездротового доступу та цифрові інформаційні монітори, не вимагаючи додаткових кабелів живлення . Ця функція не тільки допомагає користувачам вирішувати фізичні проблеми з підключенням, але також знижує експлуатаційні витрати за рахунок централізованого та віддаленого керування вихідною потужністю та щотижневого планування підключених пристроїв.

Застосування РоЄ

Перейти до вибору обладнання

Устаткування для транспорту

Обладнання, розроблене для промислових застосувань, таких як транспорт, залізниці, автобуси та метро, ​​повинно бути обов'язково сертифіковано за стандартом EN50155, а значить бути стійким до вібрації та ударів.

Устаткування для рухомого складу.

Рішення на базі стандарту EN50155 можуть забезпечити стабільну та надійну роботу для критично важливих програм. Для задоволення потреб промислового та жорсткого середовища таке обладнання має корпус із класом захисту IP-67, який може ефективно захищати від пилу, олії та води, можливістю організації резервного шляху для пошкодженої ділянки (байпас-bypass), а також надає гнучкі рішення Gigabit Ethernet для задоволення різних вимог різних промислових додатків.

Водонепроникні

Рішення від компанії ДТЦ на базі стандарту EN 50155 забезпечують:

1. Стійкість до температури довкілля.
2. Стійкість до вологи (вологості).
3. Стійкість до вібрації.
4. Стійкість до ударних впливів.
5. Стійкість до перепадів напруги живлення.
6. Якісну реалізацію.
7. Безпека експлуатації.

Вібростійкість

Перейти до вибору обладнання

Рішення для енергетиків для енергопідстанцій

Для роботи в електроенергетиці, де електромагнітні перешкоди дуже високі, компанія ДТЦ пропонує рішення, розроблені з урахуванням вимог стандартів IEC61850-3 і IEEE 1613 і призначені для силових підстанцій.

Устаткування для електропідстанцій.

GOOSE (Generic Object Oriented Substation Events) Загальні об'єктно-орієнтовані події підстанції.

Крім того, наші рішення забезпечують синхронізацію відповідно до ІЕЕЕ1588 PTPv2.

Синхронізація

Пропоновані рішення гарантують надійну передачу пакетів без втрат у будь-яких температурних режимах, що досягається завдяки надійній конструкції та технології розсіювання тепла, реалізованих в обладнанні підібраному для наших рішень. Реалізація телекомунікаційних рішень від компанії ДТЦ дозволить працювати в екстремальних умовах експлуатації.

Перейти до вибору обладнання

Чи є мережа немає живлення або просто накладно тягнути і мідь і електропроводку для маленького, але дуже потрібного обладнання? Чи потрібен альтернативний спосіб подачі електроживлення на мережні пристрої?

PoE

Потрібно вирішити проблеми, що виникають під час прокладання нових мереж Ethernet або модернізації старих? Чи є потреба розмістити камери відеоспостереження у зручних для вас місцях і при цьому заощадити не тільки кошти, але й час на встановлення мережевого обладнання? А якщо віддалений девайс не підтримує РоЄ?

PoE1

PoE2

Звичайно ж, компанія ДТЦ знайде оптимальне рішення для Вас!

Перейти до вибору обладнання
Рішення
Остання миля, кабельна інфраструктура, абонентський доступ
Розумний будинок та системи відеоспостереження

Остання миля, кабельна інфраструктура, абонентський доступ

Організація останньої милі.

Вибір рішення на останній милі при доступі до абонента дозволить не лише надати якісні послуги для клієнтів, а й організувати економічно вигідне рішення для вашого бізнесу.
Причому запропоноване на сайті різноманіття обладнання дозволить врахувати всі нюанси потреб клієнтів та підібрати рішення з огляду на:
- концепцію побудови мережі;
- архітектуру побудови мережі;
- топологію мережі;
- технологію роботи мережі;
- Комплектацію обладнання для мережі;
- номенклатуру матеріалів та обладнання для кабельного ділянки мережі;
- врахувати вимоги чинних і правил під час будівництва мережі.

Крім того, особливості останньої милі такі, що вибір телекомунікаційного рішення та обладнання для нього впливає на потреби в комплектації монтажних бригад та проведення технічного обслуговування побудованої мережі.

Тому рішення компанії ДТЦ мають комплексний характер і включають рекомендації щодо підбору будівельного та вимірювального обладнання з великої номенклатури наведеної на нашому сайті.

остання миля

Перейти до вибору обладнання

Розумний будинок та системи відеоспостереження.

Системи розумного будинку здійснюють автоматичне керування системами безпеки та аварійного оповіщення, освітлення, опалення, кліматичними параметрами, освітлення та інших систем через систему керування будинком або систему автоматизації будівлі.
розумний дім
Побудова систем автоматизації будівлі є складним комплексним завданням, яке можна ефективно вирішити, тільки врахувавши ряд факторів:
- якість та надійність всіх складових системи дозволить спростити обслуговування та заощадити при модернізації системи;
- компоненти та обладнання таких систем повинні бути легкими при монтажі та обслуговуванні;
- система повинна мати гнучкість для можливості внесення змін та підтримки інших телекомунікаційних систем (наприклад, відеоспостереження)
розумний будинок у різних рішеннях
Рішення для розумного будинку та систем відеоспостереження від компанії ДТЦ дозволяють:
- визначити цілі, завдання та можливості ваших систем;
- комплексно підібрати необхідне обладнання та матеріали;
- отримати надійного постачальника та якісних вендорів.
 

розумний будинок та відеоспостереження від ДТЦ

Перейти до вибору обладнання
Рішення
Мережеве та комутаційне обладнання для організації польового штабу
Захищений кабель та кабельні зборки

Мережеве та комутаційне обладнання для організації польового штабу

У сучасному світі можливість мати оперативно-тактичний зв'язок у польових умовах, це не просто елемент управління підрозділами, для сучасних армій телекомунікаційні рішення означають забережені життя людей, майна та досягнення мети з меншими витратами.

Зв'язок у польових умовах.

Рішення від компанії ДТЦ з оперативного управління військами включають:
- Широкий спектр активного обладнання (вузлові станції, комутатори, розподільні коробки, джерела безперебійного живлення, медіаконвертери, мобільні обчислювальні системи, маршрутизатори, роутери, сервери);
- Значна плеяда абонентських пристроїв (IP-камери, IP-телефони та ін.);
- Вимірювальне обладнання для технічного обслуговування мережі.

Устаткування мережі.Вимірювальне обладнання.

Перейти до вибору обладнання

Захищений кабель та кабельні зборки

Для побудови кабельної інфраструктури на тактичних мережах компанія ДТЦ пропонує рішення, що базуються на елементах, розроблених для зовнішнього прокладання та застосування у важких умовах експлуатації з урахуванням військових нормативів MIL-PRF-85045F.

Військовий кабель.
Підбір обладнання для рішень щодо організації кабельної інфраструктури тактичних мереж здійснюється з урахуванням впливу навколишнього середовища, які є серйозними випробуваннями для матеріалів, з яких виготовляються оболонки та інші елементи кабелю та сполучних елементів:

- значних перепадів температури;
- вологи;
- вплив ультрафіолетового випромінювання;
- потрапляння на оболонки кабелю кислот, лугу, фракцій бензину та
інших
речовин
; під час експлуатації у районах бойових дій.

Пропоновані рішення мають не тільки велику стійкість до зовнішніх впливів, але й високу функціональність, що дозволяє поєднувати в одному елементі мережі функції декількох елементів, а й можливість монтажу мережі за принципом «монтаж в сліпу», а також можливість швидкого розгортання та масштабування мережі без додаткової підготовки. місцевості із повторним, багаторазовим використанням її компонентів у майбутньому.

гібридний кабель.

Багатофункціональність.

Стійкість до агресивного середовища.

Перейти до вибору обладнання

Популярні товари

Акція
POE-162S - IEEE 802.3at Gigabit Power over Ethernet Plus Splitter
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

IEEE802.3at High Power PoE Splitter - 12V/24V

Акція
SFP модуль, DWDM, 80км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP модуль, DWDM, 120км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 120км

Акція
SFP модуль, CWDM, 120км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 120км

Акція
SFP модуль, CWDM, 160км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 160км

Акція
SFP модуль, CWDM, 80км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP+ модуль, DWDM, 80км, 10Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 10Гб/с на відстань 80км

Актуальні новини

ДТЦ Груп стає офіційним дистриб’ютором Planet Technology в Україні

Компанія “ДТЦ груп” з радістю повідомляє про підписання договору про співпрацю з відомим виробником телекомунікаційного обладнання Planet Technology. Відтепер “ДТЦ груп” отримала статус офіційного дистриб’ютора всієї лінійки продукції Planet Technology на території України. Компанія PLANET спеціалізується на наданні високоякісних мережевих рішень з найповнішим асортиментом продукції для задоволення зростаючих потреб мережевих інфраструктур IoT, IIoT та IoV. Історія технологічних інновацій PLANET формує міцний фундамент для проривів у високопродуктивних мережах наступного покоління. Всі технології та асортимент продукції розроблені таким чином, щоб принести нашим клієнтам переваги економії енергії, простоти встановлення та економічної...

Читати всі новини