Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

ДТЦ Груп стає офіційним дистриб’ютором Planet Technology в Україні

Компанія “ДТЦ груп” з радістю повідомляє про підписання договору про співпрацю з відомим виробником телекомунікаційного обладнання Planet Technology. Відтепер “ДТЦ груп” отримала статус офіційного дистриб’ютора всієї лінійки продукції Planet Technology на території України.

Компанія PLANET спеціалізується на наданні високоякісних мережевих рішень з найповнішим асортиментом продукції для задоволення зростаючих потреб мережевих інфраструктур IoT, IIoT та IoV. Історія технологічних інновацій PLANET формує міцний фундамент для проривів у високопродуктивних мережах наступного покоління.

Всі технології та асортимент продукції розроблені таким чином, щоб принести нашим клієнтам переваги економії енергії, простоти встановлення та економічної ефективності. PLANET пропонує професійні та відзначені нагородами мережеві продукти та рішення в наступних категоріях для різних цільових ринків:

  • Системи управління мережею
  • Комутатори локальних мереж
  • Живлення по Ethernet і PoE/PoC з великим радіусом дії
  • Промисловий Ethernet і промислова автоматизаці
  • Оптоволоконний зв’язок і широкосмуговий зв’язок
  • Бездротова локальна мережа
  • IP-телефонія
  • IP-відеоспостереження
  • Мережева безпека
  • Автоматизація будинку

Попри складні умови війни в Україні, ми будемо продовжувати підтримувати та розширювати асортимент продукції на нашому складі. Це дозволить нам оперативно обробляти та виконувати замовлення, забезпечуючи наших клієнтів необхідним обладнанням найшвидше.

Серед продукції Planet Technology, яку можна буде знайти у нашому асортименті, представлені інноваційні рішення для мережевої інфраструктури, включаючи маршрутизатори, комутатори, точки доступу, медіаконвертери та інші пристрої. Ми впевнені, що ця співпраця надасть нашим клієнтам ще більше можливостей для розвитку та модернізації їхніх телекомунікаційних систем.

Ми вдячні за довіру та підтримку наших клієнтів і партнерів. “ДТЦ груп” прагне забезпечити найвищий рівень обслуговування та якість продукції, відповідно до світових стандартів.

Залишайтеся з нами для отримання актуальної інформації про новинки асортименту та спеціальні пропозиції. Разом ми подолаємо всі труднощі та забезпечимо стабільний розвиток телекомунікаційної галузі в Україні.

Охранный комплекс периметра на базе считывающего контроллера JOSS 10 Оптические модули: как сделать правильный выбор?