Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

SFP модуль, DWDM, 120км, 1.25Гбіт/с

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
SFP модуль, DWDM, 120км, 1.25Гбіт/с
SFP модуль, DWDM, 120км, 1.25Гбіт/с

Оптичні модулі SFP серії S125 забезпечують передачу даних на швидкості 155 Мбіт/с волоконно-оптичним кабелем на відстань від 0,5 км. до 120 км, одним волокном або парою одномодових або багатомодових оптичних волокон. Підтримують стандарти Gigabit Ethernet (1,25 Гбіт/с) та Fiber Channel (1,06 Гбіт/с). Робоча напруга – 3,3 В, є підтримка «гарячої заміни», функція дистанційної діагностики та моніторингу, роз'єм – для оптичних перехідників типу LC або SC.

Переваги оптичних модулів (SFP 1.25 Gbit/s Ethernet)

  • Європейська якість відповідно до ISO:9001
  • Сумісність із обладнанням Cisco, HP, Juniper, Extreme, Alcatel-Lucent
  • Усі модулі оснащені Digital Diagnostic
  • Наявність модифікацій із розширеним температурним діапазоном (Індустріальне виконання)
  • Напрацювання на відмову (MTBF) - 8106 годин
  • Можливість гарячої заміни
  • Високоякісні лазери гарантують дальність роботи на весь термін служби
  • Гарантія 12 місяців (Можливість розширеної гарантії)

Серія DWDM:

 

Артикул

Скорость [Мбит/с]

Расстояние [км]

Длина волны [нм]

Температурний диапазон 

Волокно 

Коннектор

S125-Dyy yy[i]-LP-ZX-D-XX

1.25

80

DWDM

D, E, I

SMF

LC

S125-Dyy yy-LP-UX-D-XX

1.25

120

DWDM

D, E, I

SMF

LC

 

yy [-]

Частота [ТГц]

Довжина хвилі [nm]

 

yy [-]

Частота [ТГц]

Довжина хвилі [нм]

C17

191,7

1563,86

 

C29

192,9

1554,13

C18

191,8

1563,05

 

C30

193,0

1553,33

C19

191,9

1562,23

 

C31

193,1

1552,52

C20

192,0

1561,42

 

C32

193,2

1551,72

C21

192,1

1560,61

 

C33

193,3

1550,92

C22

192,2

1559,79

 

C34

193,4

1550,12

C23

192,3

1558,98

 

C35

193,5

1549,32

C24

192,4

1558,17

 

C36

193,6

1548,51

C25

192,5

1557,36

 

C37

193,7

1547,72

C26

192,6

1556,55

 

C38

193,8

1546,92

C27

192,7

1555,75

 

C39

193,9

1546,12

C28

192,8

1554,94

 

 

 

 

yy [-]

Частота [THz]

Довжина хвилі [нм]

yy [-]

Частота [ТГц]

Довжина хвилі [нм]

C40

194,0

1545,32

C51

195,1

1536,61

C41

194,1

1544,53

C52

195,2

1535,82

C42

194,2

1543,73

C53

195,3

1535,04

C43

194,3

1542,94

C54

195,4

1534,25

C44

194,4

1542,14

C55

195,5

1533,47

C45

194,5

1541,35

C56

195,6

1532,68

C46

194,6

1540,56

C57

195,7

1531,90

C47

194,7

1539,77

C58

195,8

1531,12

C48

194,8

1538,98

C59

195,9

1530,33

C49

194,9

1538,19

C60

196,0

1529,55

C50

195,0

1537,40

C61

196,1

1528,77

 

Приклади коду для DWDM:

Артикул

Швидкість [Гбіт/с]

Відстань передачі [км]

Довжина хвилі [нм]

Температурний діапазон[-]

Волокно [-]

Конектор [-]

S125-D63 86-LP-ZX-D-XX

1.25

80

1563,86 (channel 17)

D, E, I

SMF

LC

S125-D59 79-LP-ZX-D-XX

1.25

80

1559,79 (channel 22)

D, E, I

SMF

LC

S125-D58 98-LP-UX-D-XX

1.25

120

1558,98 (channel 23)

D, E, I

SMF

LC

S125-D54 94-LP-UX-D-XX

1.25

120

1554,94 (channel 28)

D, E, I

SMF

LC

S125-D53 33-LP-ZX-D-XX

1.25

120

1553,33 (channel 30)

D, E, I

SMF

LC

S125-D52 52-LP-ZX-D-XX

1.25

120

1552,52 (channel 31)

D, E, I

SMF

LC

 

 

 Код

Відстань [км]

SX

0.550

LRM

1.5

LX

20

HX

40

ZX

80

UX

120

Схожі товари

Акція
SFP модуль с разъемом RJ-45, 1Гбит
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

SFP модуль із роз'ємом RJ-45 зі швидкістю 10/100/1000 (Мбіт/с) на відстань 100метрів

Акція
SFP модули RJ-45 Finisar
SFP модули RJ-45 Finisar
Finisar від 2501 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
10GBASE-ER 40 км SFP+
10GBASE-ER 40 км SFP+
Finisar від 0 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
40GE  240 м  SWDM4 QSFP+ Finisar
40GE 240 м SWDM4 QSFP+ Finisar
Finisar від 0 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію