Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

SFP модуль одномод,WDM, 40км, 2.5Гбіт/с

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
SFP модуль одномод,WDM, 40км, 2.5Гбіт/с
SFP модуль одномод,WDM, 40км, 2.5Гбіт/с

Оптичні модулі SFP серії S250 забезпечують передачу даних на швидкості 2.5 Гбіт/с волоконно-оптичним кабелем на відстань від 0,5 км. до 120 км, одним волокном або парою одномодових або багатомодових оптичних волокон. Підтримують стандарти Gigabit Ethernet (2.5Гбит/с), Fibre Channel (1,0625/2,125 Гбит/с), SONET (OC-48) / SDH STM-16 (2.7Гбит/с). Робоча напруга – 3,3 В, є підтримка «гарячої заміни», функція дистанційної діагностики та моніторингу, роз'єм – для оптичних перехідників типу LC або SC.

Переваги оптичних модулів (SFP 2.5 Gbit/s Ethernet)

  • Європейська якість відповідно до ISO:9001
  • Сумісність із обладнанням Cisco, HP, Juniper, Extreme, Alcatel-Lucent
  • Усі модулі оснащені Digital Diagnostic
  • Наявність модифікацій із розширеним температурним діапазоном (Індустріальне виконання)
  • Напрацювання на відмову (MTBF) - 8106 годин
  • Можливість гарячої заміни
  • Високоякісні лазери гарантують дальність роботи на весь термін служби
  • Гарантія 12 місяців (Можливість розширеної гарантії)

Технічні характеристики оптичних модулів серії S250
 

  Unit SX LX HX ZX UX
Відстань передачі км 0,55 20 40 80 120
Середня вихідна потужність (мін / макс) дБм -10 / -3 -5 / 0 -2 / 3 0 / 5 0 / 5
Мінімальна чутливість приймача дБм -18 -19 -29 -26 -31
Рівень перевантаження дБм -3 0 0 -9 -10
Тип волокна - MMF SMF SMF SMF SMF
Бюджет оптичної лінії дБм 8 14 17 26 31
Довжина хвилі / тип лазера нм 850 / VCSEL 1310 / DFB

1310 / DFB

1550 / DFB

1550 / DFB 1550 / DFB

Схожі товари

Акція
SFP модуль с разъемом RJ-45, 1Гбит
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

SFP модуль із роз'ємом RJ-45 зі швидкістю 10/100/1000 (Мбіт/с) на відстань 100метрів

Акція
SFP модули RJ-45 Finisar
SFP модули RJ-45 Finisar
Finisar від 2501 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
10GBASE-ER 40 км SFP+
10GBASE-ER 40 км SFP+
Finisar від 0 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
40GE  240 м  SWDM4 QSFP+ Finisar
40GE 240 м SWDM4 QSFP+ Finisar
Finisar від 0 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію