Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

IFS-500C Компактний некерований комутатор серії (5x 10/100Base-TX)

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
IFS-500C Компактний некерований комутатор серії (5x 10/100Base-TX)
IFS-500C Компактний некерований комутатор серії (5x 10/100Base-TX)

Промисловий некерований комутатор Ethernet IFS-500C компактного розміру забезпечує стабільну та надійну передачу Ethernet, має 5 портів 10/100 UTP. Розміщені в міцних корпусах, призначених для суворих умов експлуатації, безвентиляторні, з високим середнім часом напрацювання вщент (MTBF), що підтримують широкий діапазон робочих температур і мають надлишковий вхід живлення 12/24/48VDC, вони підходять для важких додатків, таких як промислові мережі , інтелектуальні системи транспортування (ITS), а також підходять для багатьох військових та комунальних додатків, де умови довкілля перевищують комерційні характеристики продукту.

Особливості:

  • Широкий діапазон вхідної напруги 12/24/48VDC (9.6~60VDC), або A C24V (18~36VAC)
  • Широкий діапазон робочих температур -40 ~ 75 ° C (-E модель)
  • Дуже низьке енергоспоживання
  • Підтримує керування потоком

Технічні характеристики

Модель Загальна кількість
портів
Кількість
RJ-45 портів
Вхідна потужність Сертифікація Температурний режим роботи
    10/100/Base-Т Резервування EN50121-4 EN61000-6-2
EN61000-6-4
CE FCC  
IFS-500C 5 5 12/24/48VDC, 24AC + + + + -10~+60 °C
IFS-500C-E 5 5 12/24/48VDC, 24AC + + + + -40~+75 °C

Схожі товари

Акція
IGS-500 Неуправляемый коммутатор Gigabit Ethernet (5x 10/100/1000Base–T)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний керований комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор