Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

ICS-G24044X-24PH Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
ICS-G24044X-24PH Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)
ICS-G24044X-24PH Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)
ICS-G24044X-24PH Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)
ICS-G24044X-24PH Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)
ICS-G24044X-24PH Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)
ICS-G24044X-24PH Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)

ICS-G24044X-24PH - це керований комутатор рівня L2, який також підтримує PoE+/PSE і відповідає критично важливим і суворим вимогам промислових додатків. ICS-G24044X-24PH оснащен 4 uplink портами с 10GbE SFP+, 24 портами RJ45 10/100/1000M Base-T PoE/ PoE+ (IEEE 802.3af/IEEE 802.3at обеспечивающих выходную мощность 15,4/30 Вт на порт для подключения сверхмощных промышленных PoE-станцій), та 4 портами (100/1000Base-X) SFP для оптичного волокна. ICS-G24044X-24PH є ідеальним рішенням для Розумного Міста, систем відеоспостереження, інтелектуальних систем управління дорожнім рухом і додатків для автоматизації виробництва і підтримує PTZ IP-камери спостереження, цифрові вивіски та IP-телефони.

Переваги:

  • Максимально до 24x IEEE 802.3af / 802.3at PoE+ вихід 30 Вт на порт, загальна потужність PoE 400 Вт
  • Резервне харчування 48 В постійного струму
  • Підтримує 14 пристроїв, кожен з яких може підтримувати μ-кільце, μ-ланцюг
  • Резервування μ-кільця, час відновлення <20 мс у 250 пристроях
  • Підтримує IEEE 1588 PTP V2 для точної синхронізації часу для роботи в режимах "Ведучий", "Відомий" на кожному порту
  • Підтримує SmartConfig для швидкого та простого масового конфігурування
  • Підтримує SmartView для централізованого керування

Схожі товари

Акція
IGS-500 Неуправляемый коммутатор Gigabit Ethernet (5x 10/100/1000Base–T)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний керований комутатор

Акція
IFS-500C Компактный неуправляемый коммутатор серии (5x 10/100Base-TX)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Компактний Fast Ethernet комутатор (5x 10/100Base RJ45)

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор