Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

ICS-G4804X Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (48x GbE RJ45+ 4x 1G/2.5G/10G SFP+)

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
ICS-G4804X Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (48x GbE RJ45+ 4x 1G/2.5G/10G SFP+)
ICS-G4804X Промисловий керований 10G Ethernet комутатор (48x GbE RJ45+ 4x 1G/2.5G/10G SFP+)

ICS-G4804X - керований L2+ комутатор, промислового класу з посиленою конструкцією, що відповідає критично важливим і суворим вимогам промислових додатків. Комутатор підтримує 4 порти 10GbE SFP+, 48 портів GbE (10/100/1000BaseTX) RJ-45 і 4 dual speed оптоволоконних роз'єми SFP (100/1000Base-X). Дана моель оснащена пасивним безвентиляторним охолодженням для захисту від пилу, і резервними джерелами живлення (2 змінного струму, 2 постійного струму, змінний струм + постійний струм), що забезпечують безперебійну роботу Вашої мережі.ICS-G4804X може бути встановлений в 19-дюймову стійку стандарту EIA, а також сертифікований за багатьма промисловими стандартами і ідеально підходить для встановлення в різних кліматичних умовах, і є ідеальним рішенням для Розумного Міста, систем відеоспостереження та інтелектуальних систем керування. автоматизації виробництва.

Переваги:

  • Резервні ізольовані входи живлення 24/48/-48 В постійного струму, або ізольовані входи живлення 110/220 В змінного струму
  • Підтримує негативну напругу на вході живлення
  • Високовольтний захист 2,25K VDC для портів Ethernet та живлення
  • STP, RSTP, MSTP, ITU-T G.8032 Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) для резервування мережі
  • Підтримує 14 пристроїв, кожен з яких може підтримувати μ-кільце, u-ланцюг або підкільце для гнучких мережних налаштувань
  • Резервування μ-кільця, час відновлення менше 20 мс у 250 пристроях
  • Підтримує IEEE 1588 PTP V2 для точної синхронізації часу для роботи в режимі "Ведучий", "Відомий" на кожному порту
  • Підтримує SmartConfig для швидкого та простого масового конфігурування
  • Підтримує SmartView для централізованого керування

Схожі товари

Акція
IGS-500 Неуправляемый коммутатор Gigabit Ethernet (5x 10/100/1000Base–T)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний керований комутатор

Акція
IFS-500C Компактный неуправляемый коммутатор серии (5x 10/100Base-TX)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Компактний Fast Ethernet комутатор (5x 10/100Base RJ45)

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор