Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

IFS+803GSM-8PH24 Керований 11-портовий Ethernet комутатор (8x10/100BaseRJ45+3x100/1000BaseSFP) (180W, 24/48V)

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
IFS+803GSM-8PH24 Керований 11-портовий Ethernet комутатор (8x10/100BaseRJ45+3x100/1000BaseSFP) (180W, 24/48V)
IFS+803GSM-8PH24 Керований 11-портовий Ethernet комутатор (8x10/100BaseRJ45+3x100/1000BaseSFP) (180W, 24/48V)

IFS+803GSM-8PH24 - це керований промисловий комутатор L2 PoE, що забезпечує 8 портів 10/100Base-TX плюс 3x Порти SFP 100/1000Base-X з 8 портами PoE. Функції PoE дозволяють передавати енергію та дані по одному кабелю, тим самим значно скоротити витрати на кабелі та електропроводку. Розміщені на міцній DIN-рейці або вбудовані в стіну корпуси IP-30, ці комутатори є ідеальним вибором для жорстких умов, таких як промислові мережі, інтелектуальні транспортні системи (ITS), а також вони підходять для роботи у військовій та комунальній сфері, де умови довкілля перевищують специфікації комерційних товарів. Перемикач працює у стандартному діапазоні робочих температур (від -10 до 60 ° C)

  • 24/48 V постійного струму (20 ~ 57 V постійного струму) подвійне резервування вхідної потужності з вбудованим високоефективним підсилювачем (94 ~ 97%) для підвищення до 52 V постійного струму для виходу PoE;
  • Регульована вихідна напруга PoE (52 V постійного струму) для стабілізації пристрою PoE та гарантії доставки потужності PoE на відстань до 100 метрів;
  • Забезпечує 8-портовий вихід IEEE 802.3af/802.3at PoE+, 30 Вт на порт, всього 180 Вт;
  • Діагностика кабелю: комутатор визначає відстань обриву чи короткого замикання;
  • Підтримує технологію μ-Ring, яка дозволяє відновлювати зв'язок <10 мс на 250 пристроях (деталі в технічній документації);
  • Підтримує IEEE 1588 PTP V2 та точну синхронізацію часу для роботи у звичайному/граничному режимі, однорангових та наскрізних пірингових мережах, у режимі "ведучий-відомий" для кожного порту;
  • Забезпечує SmartConfig – засоби для швидкого та простого масового налаштування;
  • Підтримує SmartView – інструмент централізованого управління.

Схожі товари

Акція
IGS-500 Неуправляемый коммутатор Gigabit Ethernet (5x 10/100/1000Base–T)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний керований комутатор

Акція
IFS-500C Компактный неуправляемый коммутатор серии (5x 10/100Base-TX)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Компактний Fast Ethernet комутатор (5x 10/100Base RJ45)

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор