Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Некерований 8-портовий промисловий Ethernet комутатор IGS-800C-8PH, 8x GbE RJ45 з PoE (240W, 48V DC)

Акція до 10.12 -20% на купівлю даної модифікації від 50 шт. Знижка -20% в комплекті з товарами
Некерований 8-портовий промисловий Ethernet комутатор IGS-800C-8PH, 8x GbE RJ45 з PoE (240W, 48V DC)
Некерований 8-портовий промисловий Ethernet комутатор IGS-800C-8PH, 8x GbE RJ45 з PoE (240W, 48V DC)

IGS-800C-8PH - це некерований гігабітний PoE-комутатор промислового класу з 8 портами 10/100/1000 Base-T (підтримка PoE), вони забезпечують стабільну та надійну передачу по мережі Ethernet. Розміщені в міцних корпусах можуть закріплюватися на DIN-рейці або монтувати на стіну. Комутатор IGS-800C-8PH призначений для роботи в складних умовах і великих навантаженнях, наприклад, різні промислові мережі, програми автоматизації, IP-відеоспостереження, інтелектуальні транспортні системи (ITS), також вони підходять для багатьох військових та комунальних додатків, де умови довкілля перевищують технічні характеристики стандартного комерційного устаткування.В наявності стандартні моделі з діапазоном робочих температур (від -10 до 60 ° C) і моделі з широким діапазоном робочих температур (від -40 до 70 ° C) задовольнять особливі специфічні потреби додатків промислової автоматизації.

Особливості:

  • Забезпечує 8-портовий вихід IEEE 802.3at/af PoE+, 30 Вт/на порт, сумарно 240 Вт;
  • 48V постійного струму (44 ~ 57V постійного струму) резервована подвійна вхідна потужність;
  • Підтримує керування потоком;
  • Підтримка великих пакетів (Jumbo Frame);
  • Підтримує DIN-рейку або настінний монтаж;
  • Широка робоча температура -40 ~ 70 ° С (опціонально).

Схожі товари

Акція
IGS-500 Неуправляемый коммутатор Gigabit Ethernet (5x 10/100/1000Base–T)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний керований комутатор

Акція
IFS-500C Компактный неуправляемый коммутатор серии (5x 10/100Base-TX)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Компактний Fast Ethernet комутатор (5x 10/100Base RJ45)

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор