Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Волоконно-оптичні компоненти

Акція
Пассивный WDM мультиплексор
OPTOKON від 0,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
Оптический циркулятор SFC3
OPTOKON від 0,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
Патчкорд одномод дуплекс FC-SC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод дуплекс FC-SC
OPTOKON від 0,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
Патчкорд одномод дуплекс LC-LC
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Акція
Патчкорд одномод дуплекс LC-LC
OPTOKON від 0,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Популярні товари

Акція
POE-162S - IEEE 802.3at Gigabit Power over Ethernet Plus Splitter
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

IEEE802.3at High Power PoE Splitter - 12V/24V

Акція
SFP модуль, DWDM, 120км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 120км

Акція
SFP модуль, DWDM, 80км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP+ модуль, CWDM, 10км, 10Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 10Гб/с на відстань 10км

Акція
SFP+ модуль, одномод, 100км, 10Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний модуль SFP+ OPTOKON з довжиною хвилі 1550нм та швидкістю передачі 10Гб/с на відстань 100км

Акція
SFP+ модуль, одномод, 80км, 10Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний модуль SFP+ OPTOKON з довжиною хвилі 1550нм та швидкістю передачі 10Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP модуль, CWDM, 160км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 160км

При побудові  волоконно-оптичних ліній зв'язку  (ВОЛЗ) – системи передачі даних по оптичному волокну (кабелю), використовується активне мережеве обладнання та  пасивні оптичні компоненти . До пасивних елементів ВОЛЗ можна віднести: оптичні сполучні шнури –  патчкорди, пігтейли,  які служать для підключення активного мережевого з розподільним обладнанням; оптичні конектори та прохідні з'єднувальні  адаптери (оптичні розетки)  - служать для з'єднання двох конекторів у волоконно-оптичних лініях зв'язку ВОЛЗ; атенюатори– для додаткового згасання в оптичну лінію. Також їх застосовують, щоб уникнути перевантажень приймального модуля активного обладнання; пасивні оптичні спектральні  мультиплексори xWDM  – дозволяють суттєво збільшити пропускну здатність волоконно-оптичної лінії зв'язку завдяки передачі індивідуального потоку даних на різних довжина хвиль в одному оптичному волокні. Технологія WDM – 2 довжини хвилі (зазвичай 1310/1550), CWDM – до 16 довжин хвиль у діапазоні 1270-1625 нм, DWDM – до 64 незалежних каналів у вікні 1550 нм.

Одним з основних елементів волоконно-оптичних мереж є оптичні з'єднувальні  патчкорди  – відрізок оптичного кабелю віконний з обох боків оптичними конекторами стандарту  LC, SC, FC, ST, E2000, MPO, SMA  та іншими. Для прокладання всередині приміщень, враховуючи вимоги пожежної безпеки, використовуються патчкорди з оболонкою LSZH (не виділяє шкідливих газів і не підтримує горіння без відкритого джерела вогню). Компанія Оптокон пропонує широкий асортимент волоконно-оптичних патчкордів. Ми виготовляємо комутаційні кабелі з волокнами стандартів  OM1, OM2, OM3, OM4, G652, G653, G654, G655, G656, G657  довжиною від 0,5 до 500 метрів. Додатково доступні кілька видів спеціальних патчкордів, таких як  армовані патчкорди., з поляризацією волокна, перехідників одномод-многомод (Singlemode - Multimode), багатоволоконних оптичних шнурів та ін.