Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Індустріальне обладнання

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Bas...

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

CTC Union від 8 925,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX +...

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

CTC Union від 8 190,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet
Неуправляемый коммутатор IFS-802GS 8x 10/100Base–TX +...

8x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP Fast Ethernet комутатор

CTC Union від 11 025,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

Акція
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet)
IFS-1602GS Неуправляемый коммутатор (16x 10/100Base–T...

16x 10/100Base RJ45 + 2x 1000Base SFP комутатор Fast Ethernet

CTC Union від 19 950,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

Акція
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T + 4 SFP Gigabit Ethernet)
IFS-1604GSM Управляемый коммутатор (16x10/100Base–T +...

Керований комутатор 16x 10/100Base RJ45 + 4x 100/1000Base SFP

CTC Union від 53 130,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор

Акція
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2 SFP Gigabit Ethernet
Управляемый коммутатор IFS-402GSM 4x10/100Base–T + 2...

4x 10/100Base RJ45 + 2x 100/1000Base SFP Керований комутатор

CTC Union від 31 500,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Популярні товари

Акція
POE-162S - IEEE 802.3at Gigabit Power over Ethernet Plus Splitter
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

IEEE802.3at High Power PoE Splitter - 12V/24V

Акція
SFP модуль, DWDM, 80км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP модуль, DWDM, 120км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 120км

Акція
SFP модуль, CWDM, 120км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 120км

Акція
SFP модуль, CWDM, 160км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 160км

Акція
SFP модуль, CWDM, 80км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP+ модуль, DWDM, 80км, 10Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 10Гб/с на відстань 80км

Індустріальні комутатори (звичайні без PoE )

Індустріальні комутатори – це комутаційне обладнання, призначене для експлуатації у жорстких умовах довкілля. Насамперед йдеться про умови, де є високі перепади температури (від -40 до +80 градусів за Цельсієм), висока вологість або висока забрудненість повітря. Даний тип комутаторів має міцний металевий корпус, компактний розмір та кріпиться на DIN-рейку. Основна маса модифікацій комутаторів не має високого захисту від пилу та вологи, але за рахунок застосування охолодження без рухомих елементів (без вентиляторів) та за рахунок застосування високоякісних електричних компонентів не боїться пилу та конденсату. Деякі моделі мають ступінь захисту від пилу та вологи IP68. Додатковим компонентом, що надає надійність індустріальним комутаторам є спеціальні блоки живлення індустріального типу.