Телекомунікаційне обладнання та рішення від найкращих виробників в компанії DTC GROUP.
Немає товарів 0,00 UAH
0

Промислові комутатори, маршрутизатори

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX + 2 оптических порта Fast Ethernet
Неуправляемый коммутатор IFS-402F 4x 10/100Base-TX +...

4x GbE RJ45 + 2x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

CTC Union від 8 190,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

Акція
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Base-TX) + 1 оптический порт Fast Ethernet
Неуправляемый коммутатор серии IFS-401F (4x 10/100Bas...

4x GbE RJ45 + 1x 100Base Fiber (ST/SC) Промисловий комутатор

CTC Union від 8 925,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
ICS-G24044X-24PH Промышленный управляемый 10G Ethernet коммутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Індустріальний комутатор ICS-G24044X-24PH розроблений для екстремальних експлуатації в шафах поза приміщеннями та має захист від навантаження 4 кВ для забезпечення безперебійної роботи систем PoE.

Акція
ICS-G24044X-24PH Промышленный управляемый 10G Ethernet коммутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP + 24x PoE 400W 48VDC)
ICS-G24044X-24PH Промышленный управляемый 10G Etherne...

Індустріальний комутатор ICS-G24044X-24PH розроблений для екстремальних експлуатації в шафах поза приміщеннями та має захист від навантаження 4 кВ для забезпечення безперебійної роботи систем PoE.

CTC Union від 254 100,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
ICS-G24044X Промышленный управляемый 10G Ethernet коммутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP +)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

48x GbE RJ45 + 4x 1G/2.5G/10G SFP+ керований промисловий комутатор у стійку (-40~60C)

Акція
ICS-G24044X Промышленный управляемый 10G Ethernet коммутатор (24x GbE RJ45 + 4x 100/1000Base SFP + 4x 1G/2.5G/10G SFP +)
ICS-G24044X Промышленный управляемый 10G Ethernet ком...

48x GbE RJ45 + 4x 1G/2.5G/10G SFP+ керований промисловий комутатор у стійку (-40~60C)

CTC Union від 231 000,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
IFS-402CGSW Промышленный Web-управляемый коммутатор Fast Ethernet
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний Web-керований комутатор

Акція
IFS-402CGSW Промышленный Web-управляемый коммутатор Fast Ethernet
IFS-402CGSW Промышленный Web-управляемый коммутатор F...

4x FE RJ45 + 2x 100/1000 SFP, Компактний Web-керований комутатор

CTC Union від 21 000,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
IFS-1602GS-8PH Неуправляемый коммутатор PoE (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet + 8xPoE+), (240W)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

16x FE RJ45 + 2x1000 SFP с 8xPoE 240Вт, 48В комутатор

Акція
IFS-1602GS-8PH Неуправляемый коммутатор PoE (16x 10/100Base–TX + 2 SFP Gigabit Ethernet + 8xPoE+), (240W)
IFS-1602GS-8PH Неуправляемый коммутатор PoE (16x 10/1...

16x FE RJ45 + 2x1000 SFP с 8xPoE 240Вт, 48В комутатор

CTC Union від 26 775,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
IFS+803GSM-8PH24 Управляемый 11-портовый Ethernet коммутатор IFS+803GSM-8PH24 (8x10/100BaseRJ45+3x100/1000BaseSFP) (180W, 24/48V)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Промисловий комутатор L2 PoE, 8 портів 10/100Base-TX + 3x Порти SFP 100/1000Base-X з 8 портами PoE.

Акція
IFS+803GSM-8PH24 Управляемый 11-портовый Ethernet коммутатор IFS+803GSM-8PH24 (8x10/100BaseRJ45+3x100/1000BaseSFP) (180W, 24/48V)
IFS+803GSM-8PH24 Управляемый 11-портовый Ethernet ком...

Промисловий комутатор L2 PoE, 8 портів 10/100Base-TX + 3x Порти SFP 100/1000Base-X з 8 портами PoE.

CTC Union від 57 960,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію
Акція
IFS-402CGS-4PH Неуправляемый Fast Ethernet коммутатор (4x10/100Base-TX+ 2x100/1000Base-X SFP), 4xPoE,(120W)
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

4x10/100Base-TX + 2x100/1000Base-X SFP + 4xPoE+ 120W, некерований Fast Ethernet комутатор

Акція
IFS-402CGS-4PH Неуправляемый Fast Ethernet коммутатор (4x10/100Base-TX+ 2x100/1000Base-X SFP), 4xPoE,(120W)
IFS-402CGS-4PH Неуправляемый Fast Ethernet коммутатор...

4x10/100Base-TX + 2x100/1000Base-X SFP + 4xPoE+ 120W, некерований Fast Ethernet комутатор

CTC Union від 14 700,00 грн
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Популярні товари

Акція
POE-162S - IEEE 802.3at Gigabit Power over Ethernet Plus Splitter
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

IEEE802.3at High Power PoE Splitter - 12V/24V

Акція
SFP модуль, DWDM, 120км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 120км

Акція
SFP модуль, DWDM, 80км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1528,77-1563,86нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP+ модуль, CWDM, 10км, 10Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 10Гб/с на відстань 10км

Акція
SFP+ модуль, одномод, 100км, 10Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний модуль SFP+ OPTOKON з довжиною хвилі 1550нм та швидкістю передачі 10Гб/с на відстань 100км

Акція
SFP+ модуль, одномод, 80км, 10Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний модуль SFP+ OPTOKON з довжиною хвилі 1550нм та швидкістю передачі 10Гб/с на відстань 80км

Акція
SFP модуль, CWDM, 160км, 1.25Гбит/с
У кошик Дізнатися ціну Вибрати Модифікацію

Оптичний SFP модуль OPTOKON з довжиною хвилі 1270-1610нм та швидкістю передачі 1.25Гб/с на відстань 160км